اسکار دی کاپریو شبکه های اجتماعی را تسخیر کرد

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۱۲/۱۱ | تعداد بازدید 512

دریافت جایزه اسکار برای لئوناردو دی کاپریو در روز یکشنبه بیشترین فعالیت در توییتر را از آن خود کرده است. 
لئوناردو دی کاپریو برای بازی در فیلم «بازگشته» در هشتاد و هشتمین مراسم اسکار برنده بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و با این جایزه اولین اسکار را در دوران بازیگریش به دست آورد. لحظه دریافت جایزه، ۴۴۰ هزار توییت در دقیقه روانه توییتر شد. این رکورد پیش از این برای سلفی الن دیجنیرس بود که در اسکار سال ۲۰۱۴ از خود در توییتر قرار داده بود. 
پس از دریافت جایزه توسط دی کاپریو، لحظه ای از مراسم اسکار که بیشترین توییت را دریافت کرد، برنده شدن فیلم «افشاگر» به عنوان بهترین فیلم به دیدگاه اکادمی بود. از شروع اسکار تعداد توییت هایی که درباره این مراسم در توییتر منتشر شد، ۲۴/۲ میلیون توییت بود که از ۵:۳۰ بعدازظهر ، تا ۱ بامداد به وقت شرق امریکا نوشته شده بود. 
لئوناردو در فیس بوک هم رکورد شکست. پس از آن نیز پست های فیس بوک به برنده شدن «افشاگر»، اجرای لیدی گاگا و برنده شدن الخاندرو ایناریتو به عنوان بهترین کارگردانی برای فیلم «بازگشته» پرداختند. بزرگترین سرویس شبکه های اجتماعی جهان گزارش داد که ۲۴ میلیون نفر در جهان ۶۷ میلیون بار فعالیت داشتند (پست گذاری، لایک و کامنت) که مربوط به اسکار بود. در سال ۲۰۱۵ این میزان به ۲۱ میلیون نفر و ۵۸ میلیون بار فعالیت در این شکبه اجتماعی بزرگ بود. پیام تشکر دی کاپریو در فیس بوک تا ساعت ۹ صبح امروز به وقت امریکای شرقی ۱/۵ میلیون لایک دریافت کرد. 

لئوناردو دی کاپریو بازگشته اسکار ۲۰۱۶

پیام تشکر دی کاپریو در توییتر