دو روز جایزه دار برای «افشاگر»

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۱۲/۱۱ | تعداد بازدید 785

یک روز پیش از برگزاری مراسم اسکار، مراسم اسپریت اواردز در لس آنجلس برگزار شد. 
جایزه ایندیپندنت اسپیریت در سال ۱۹۸۴ با هدف جایزه دادن به «فیلم سازان مستقل» پایه گذاری شد. این جایزه در ابتدای پاگیری تا سال ۱۹۸۶ به نام FINDIE و یا "دوستان جوایز مسقل" (Friends of Independents Awards) نامیده می‌شد.
در این مراسم ادریس البا برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در «جانوران بدون کشور» شد. از سوی دیگر جایزه بهترین بازیگر نیز به بازیگر جوان این فیلم، ابراهام اتاه برای اولین نقشش رسید. 
فیلم «افشاگر» در این مراسم در چهار بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه و بهترین انتخاب برای بازیگران برنده جایزه شد. 
این فیلم درباره تحقیق و بررسی روزنامه بوستون گلوب درباره آزار جنسی کودکان توسط یک کشیش در یک شهر است که به رسوایی بزرگی در جهان مبدل می شود. پس از انتخاب «افشاگر» به عنوان بهترین فیلم این جشنواره، کارگردان این فیلم اعلام کرد که این کلیسا راه زیادی برای پیمودن دارد تا عواقب ناشی از این آزار جنسی را برای بازماندگانش بازگو کند. 
تام مک کارتی در این مراسم گفت: 
"هنوز کاری در این باره صورت نگرفته است. حرف های زیادی زده شده اما باید به آن ها عمل کرد."
جایزه بهترین بازیگر زن این جشنواره هم، به بری لارسن برای بازی در فیلم «اتاق» رسید. او برای همین نقش برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن نیز شد.  

افشاگر برنده جایزه اسپریت اواردز ۲۰۱۶

مراسم اسپریت اواردز

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟