ساخت فیلمی تازه بر اساس یکی از شخصیت‌های فیلم اسپایدرمن

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۱۲/۱۶ | تعداد بازدید 684

آوی آراد و مت تولمچ قرار است تهیه کنندگی فیلم جدیدی را در دست بگیرند که توسط دانته هارپر نویسنده «لبه فردا» نوشته می شود.  
حالا که سونی نمی خواهد مرد عنکبوتی را دنبال کند، قرار است داستان دیگری را در مورد مرد عنکبوتی بسازد؛ فیلمی به نام «ونوم»
سونی از دانته هارپر خواسته است که فیلمنامه «ونوم» را بنویسد؛ داستانی که جریانی تازه را دنبال کند و به فیلم «اسپایدرمن» که با بازی تام هالند در راه است ارتباطی نداشته باشد. 
آوی آراد و مت تولمچ تهیه کنندگان این پروژه هستند. «ونوم» یکی از شخصیت های شرور کمپانی مارول و تکمیل کننده «اسپایدرمن» است که در سال ۱۹۸۸ برای اولین بار روایت شد. این داستان در آن سال توسط دیوید میشلینی نوشته و توسط تاد مک فارلین و مایک زک تصویرگری شد. این شخصیت یک سیمبیوت بیگانه است که برای زنده ماندن نیاز به کالبدی انسانی دارد. از سوی دیگر، این سیمبیوت با قدرت های قربانیانش قوی می شود. 
این شخصیت در «اسپایدرمن ۳» برای اولین بار دیده شد و تافر گریس نیز به جای این شخصیت بازی کرد. حال قرار است در فیلمی مجزا به این شخصیت با جزئیات بیش تر پرداخته شود. 
این «ونوم» نه تنها یک فیلم مجزا بلکه پایه گذار یک سری فیلم جدید از این دست خواهد بود.
هارپر که نوشتن فیلمنامه این فیلم را برعهده دارد، نویسندگی «لبه فردا» را نیز انجام داده است. لبه فردا فیلمی علمی تخیلی با بازی تام کروز است. او همچنین در «شب بیخوابی» با بازی جیمی و درموت مولرونی نیز دستیار نویسنده فیلمنامه بوده است. 

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟