انتقاد تند کمدین معروف امریکایی از دونالد ترامپ

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۱۲/۱۷ | تعداد بازدید 723

کمدین معروف امریکایی، لوئیس سی کی نیز از دونالد ترامپ انتقاد کرد و ضمن مقایسه وی با هیتلر، او را «ریاکاری دیوانه» خواند.  
لوئیس در ایمیلی به طرفدارانش نوید پخش شش اپیزود از سریال اینترنتی اش را داد و در انتهای متنش در مورد دونالد ترامپ صحبت کرد. 
"لطفا به ترامپ رای ندهید. ممکن است مدتی برای همه ما جریان خنده داری باشد. اما این مرد خود هیتلر است. از گفته منظورم این است که با او آلمان دهه ۱۹۳۰ خواهیم شد. فکر می کنید ما می توانیم آن وضع اسف بار را تحمل کنیم؟ هیتلر هم یک مرد مضحک و باحال بود که موهایش را به طرز عجیبی شانه می کرد و هر چه که به دهانش می آمد می گفت!" 
سی کی به طرفدارانش گفت که با این که هم طرفدار هیلاری کلینتون و هم برنی سندرز است، اما از هیچ کدام حمایت نمی کند. 
در سراسر ایمیل سی کی مخالفت وی در مورد رای دادن به ترامپ دیده می شود: 
"ترامپ فرد مناسبی نیست. او یک ریاکار دیوانه است. خیلی خطرناک است. او از همین الان گفته است که قوانین را به شکلی تغییر می دهد که هر کس در باره او مقاله ای منفی و انتقادی بنویسد شکایت خواهد کرد... ما باید بر اساس مسیری که کشور باید در آن حرکت کند، فرد مورد نظرمان را انتخاب کنیم. اگر یک محافظه کار واقعی هستید، به ترامپ رای ندهید. او از شما نیست. او فقط به فکر خودش است. او در حال حاضر هر چه را که شما دوست داشته باشید می گوید، بعدها خود می بینید که به همه ان ها برعکس عمل خواهد کرد. او شما را بازی می دهد. "
او در ادامه افزود:
"ترامپ بهترین انتخاب نیست. او بدترین انتخاب ماست. او ریشه مشکلی است که خیلی هم واقعی است. شما نباید به این مشکل رای دهید چون بهتر از اینها هستید."
کمدین امریکایی لوئیس سی کی دونالد ترامپ

لوئی سکلی معروف به لوئی سی کی، کمدین استندآپ، برنده جایزه امی و نویسنده، تدوینگر، بازیگر و کارگردان فیلم و تلویزیون است. او همچنین بازیگر مجموعه تلویزیونی لوئی از شبکه اف‌ایکس است که تهیه، تدوین، نویسندگی و کارگردانی آن نیز بر عهده او است.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟