شکلات‌هایی از جنس خوش‌تیپ‌ترین مرد بریتانیا

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۱۲/۱۷ | تعداد بازدید 652

بهار سال گذشته هشت شکلات ساز خبره در انگلیس تواسنتند چهره بندیکت کامبربچ را به صورت شکلات دربیاورند. 
نتیجه به دست امده هم عالی بود و هم عجیب! حال همان تیم دوباره دست به کار شده اند و نه تنها دو تا بلکه از سه چیز که برای ما جذابیت زیادی دارند استفاده کرده اند؛ بندیکت، شکلات و خرگوش! به همین دلیل نام این شکلات ها را «بندیکت خرگوشی» گذاشتند. 
وب سایت سازنده این شکلات ها برای تبلیغ چنین متنی را درج کرده است: 
"یک شکلات بلژیکی خرگوشی با صورت بازیگر خوش تیپ این روزها» 
این شکلات ها در سه طعم و رنگ مختلف به بازار عرضه شده اند؛ شکلات تلخ یا برنزی، شکلات شیر و طلا، شکلات سفید و طلای ۲۲ عیار. 
از آنجایی که کامبربچ همیشه بازیگر خوش پوشی است و معمولا در کت و شلوار دیده می شود، برای هر کدام از شکلات ها یک پاپیون نیز گذاشته اند. می توانید این شکلات های ۴۰۰ گرمی را در عکس های زیر ببینید. قیمت هر کدام از آن ها در انگلیس چیزی حدود ۷۰ دلار است. 
این شکلات سازان، شکلات تلخ یا برنزی این مجموعه را به منظور جمع آوری پول برای پناهندگان کالاییس اختصاص داده اند. بقیه انواع این مجموعه به صورت آنلاین به فروش می رسند. 
شرکت سازنده این شکلات ها قرار است نمونه ای از این مجموعه را برای یک فرئ به خصوص ارسال کنند! حتما حدس می زنید اینها برای بندیکت فرستاده خواهد شد! اشتباه فکر می کنید!
سخنگوی روابط عمومی این شرکت در مصاحبه ای گفت: 
"من برنامه ریزی کرده ام که نمونه ای از این شکلات ها را برای مادر بندیکت ارسال کنیم. شاید برای خود او خوردن صورتش کمی عجیب باشد!"
می توانید شکلات ها را در تصاویر زیر ببینید. 
شکلات بندیکت کامبربچ شرلوک هولمز

این شکلات ها در سه رنگ و سه طعم تولید شده اند. شکلات تلخ، شکلات شیری و شکلات سفید.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟