نویسنده هری پاتر روایت تازه ای دارد

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۱۲/۱۸ | تعداد بازدید 849

جی کی رولینگ پس از تدارک «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» چهار بخش از یک داستان جدید را با نام «جادو در امریکای شمالی» ترتیب داده است تا دوران و مکان جدیدی را از جهان جادوگری که ساخته است، به طرفدارانش معرفی کند. 
اولین نسخه این اثر با نام «تاریخ جادو در امریکای شمالی» روز دوشنبه با یک ویدئوی ۱۰۰ ثانیه ای معرفی شد که مقدمه ای برای یک اثر جدید از رولینگ است. 
نوشته های رولینگ در این باره در چهار روز پیاپی در سایت Pottermore.com منتشر خواهد شد که از روز سه شنبه هم این نوشته ها قابل خواندن خواهند بود. 
این چهار داستان، خوانندگان را با چیزهایی که قبلا از دنیای جادو شنیده بودند، آشنا می کنند. مثلا «جادوگران امریکای شمالی، تاریخ و جادوهای آن ها».
این ویدئو همزمان در سایت هایی منتخب در سراسر جهان منتشر شدند و تماشاگران را به «تاریخ جادو در امریکای شمالی» پیوند داد. این ویدئو و نوشته هایی که متعاقبا منتشر می شوند، پیش زمینه ای برای « جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» با بازی ادی ردمین هستند.
رولینگ که اولین بار در کتاب های هری پاتر دنیای جادویی را برایمان به تصویر کشید، جادوگران را در جام جهانی کوئیدیچ و مسابقه دوره ای سه جادوگر، از نقاط دیگر اروپا معرفی کرده بود. 

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟