واکنش عجیب ترامپ به مقایسه شدنش با هیتلر

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۱۲/۱۹ | تعداد بازدید 1177

کمدین معروف امریکایی، لوئیس سی کی و برخی رهبران جهان مانند رئیس جمهور مکزیک، پنا نیتو، دونالد ترامپ را با هیتلر مقایسه کرده اند. 
دونالد ترامپ از منتقدانی که اخیرا وی را با آدولف هیتلر مقایسه کرده اند، اعلام بی خبری کرد. 
در تماس تلفنی که دونالد ترامپ با خبرنگار اخبار ABC داشت، اعلام کرد که مقایسه او با هیتلر «خیلی بد» است و اصلا از این بابت خوشحال نیست. 
ترامپ ابراز کرد که چهره هایی همچون لوئیس سی کی و برخی رهبران جهان را که وی را با آدولف هیتلر مقایسه کرده اند، نمی شناسد و  گفت "نباید مرا با وی مقایسه کنند."
طی این هفته، لوئیس سی کی در یک ایمیل به طرفدارانش چنین نوشت: 
"لطفا به ترامپ رای ندهید. شاید کمی برایمان خنده دار باشد. اما این فرد خود هیتلر است. با او ما به آلمان دهه ۱۹۳۰ بازمی گردیم."
ترامپ پس از این که از طرفدارانش خواست تا دست خود را بالا ببرند و قسم بخورند که به وی رای می دهند، با هیتلر مقایسه شد. تصاویر این وقایع در شبکه های اجتماعی منتشر شد و برخی از مردم آن را نشانه احترام نازی ها نامیدند. 
خبرنگار اخبار ABC از ترامپ پرسید که آیا فکر نمی کند شاید این مقایسه ها به این معناست که باید روش ها و شیوه کارهایی را که انجام می دهد تغییر دهد؟ ترامپ در پاسخ گفت که شاید چنین باشد و بلافاصله اضافه کرد که او حمایت کنندگان قدرتمندی دارد و خودش نیز باید در این زمینه قوی باشد. 

دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا حزب جمهوریخواه

طرفداران ترامپ در حال قسم خوردن برای رای دادن به او

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟