«بتمن در برابر سوپرمن» غوغا کرد

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۵/۱/۱۴ | تعداد بازدید 600

«بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» به رکورد ۲۰۹/۱ میلیون دلاری در امریکا رسید و دهمین فیلم پرفروش در هفته اول اکران در جدول باکس آفیس شد. 
این فیلم در روز پنجشنبه تنها ۷/۷ میلیون دلار فروش کرد و انتظار می رود این آخر هفته را با ۶۶ میلیون فروش به اتمام برساند و با ۶۰ درصد کاهش نسبت به فروش ابتدایی یعنی ۱۶۶ میلیون دلار به موفقیت خود ادامه دهد. 
برخلاف وجود حمایت های مهمی که باید از این فیلم می شد، تماشاگران همچنان از بن افلک و هنری کاویل حمایت می کنند. سایت فروش بلیطی به صورت آنلاین که فاندانگو نام دارد گزارش کرد که بارها دیده شده بلیط «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» چندین بار از سوی یک کاربر خریداری شده است. 
میزان فروش در اولین هفته اکران «بتمن در برابر سوپرمن» با رکورددار حال حاضر یعنی «جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» تفاوت زیادی دارد چرا که این فیلم در هفته اول اکران توانست ۳۹۰/۸ میلیون دلار در گیشه فروش کند. «جهان ژوراسیک» با ۲۹۶/۲ میلیون دلار رکورددار دوم است و پس از آن نیز فیلم های «انتقامجویان»، «شوالیه تاریکی»، «انتقامجویان: عصر الترون»، «هری پاتر و یادگاران مرگ - بخش دوم»، «شوالیه تاریکی برمی خیزد»، «عطش مبارزه: آتش گرفتن» و «مرد آهنین ۳» قرار دارند. 
از روز چهارشنبه «بتمن در برابر سوپرمن» در جهان ۵۳۰ میلیون دلار فروش کرده است. 

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟