سیکاریو ۲ با همه بازیگرانش به پرده نقره ای بازمی گردد

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۵/۱/۱۶ | تعداد بازدید 615

سپتامبر گذشته گزارش شد که قسمت دوم فیلم «سیکاریو» از سوی شرکت لاینزگیت ساخته می شود. کسانی که فیلم اصلی را ندیده اند این فیلم درباره یک مامور اف بی آی است که امیلی بلانت نقش آن را بازی می کند. وی از سوی دو شخص مرموز حکومتی استخدام می شود (جاش برولین و بینسیو دل تورو) تا در یک ماموریت محرمانه در مورد قاچاقچیان مواد در مرزهای مکزیک با آن ها همکاری کند.

کارگردانی این فیلم بر عهده دنیس ویلنو بود. این فیلم اکشن که در فصلی که اکران های اندکی در آن رخ داده بود توانست توجه بیشتر آکادمی های اهدای جوایز مختلف را به خود جلب کند.

در حالی که شرکت سازنده این فیلم اهمیت چندانی به تصاحب جایزه نمی دهد، آن ها پتانسیل ساخت نسخه ای دیگر را از این فیلم دیده اند. تیلور شریدان که فیلمنامه نویس فیلم اصلی است، نویسندگی سری دوم فیلم را نیز بر عهده دارد. تهیه کنندگان آن نیز مولی اسمیت و دوقلوهای ترنت و تاد لاکینبیل هستند.

ترنت درباره سری دوم این فیلم در مصاحبه ای این گونه خبر داد:

"نمی توانم داستان را برایتان بگویم اما دوباره شاهد بازگشت امیلی بلانت، دل تورو و جاش برولین خواهید بود. در این قسمت از شخصیت بنیسیو بسیار لذت می برید چرا که پیش از این شخصیت تاریکی داشت اما همچنان دوست داشتنی بود. این شخصیت با تماشاگران ارتباط قدرتمندی برقرار می کند. همه می خواهند بدانند چه بر سر او می آید و سری دوم به خوبی این کنجکاوی را برطرف می کند. ما بسیار علاقه داشتیم که دنیس باز هم کارگردان این سری باشد اما او کارهای دیگری در دست دارد اما مطمئنا در بخش هایی از این کار از وی استفاده می کنیم."

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟