سازنده پرفروش ترین فیلم جهان خبرهای شگفت انگیزی دارد

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۵/۱/۳۰ | تعداد بازدید 340

جیمز کامرون، چهار سری دیگر از فیلم «آواتار» را خواهد ساخت. او قول داده است که اولین  فیلم از این سری فیلم ها در سال ۲۰۱۸ به روی پرده می رود. 
سازنده فیلم اصلی «آواتار»، که این داستان فانتزی را در سال ۲۰۰۹ تولید کرد، و همچنان قهرمان باکس آفیس جهان است، اعلام کرد که سری فیلم هایی که در نظر دارد تولید کند، چندین سال ادامه خواهند داشت. 
در ابتدا برای ساخت دو سری فیلم برنامه ریزی شده بود اما پس از جلسه ای که با تیم نویسندگان این پروژه و گروهی از هنرمندان برجسته و طراحان جهان گذاشته شد، جیمز کامرون به این نتیجه رسید که او ابزار لازم را برای ساخت بیش از ۲ فیلم دارد. سپس تصمیم گرفت ۳ سری از این فیلم را بسازد و در آخر نیز به چهار سری رسید. 
جیمز کامرون گفت که عده کمی از مردم مفاهیم اولیه را درک کرده اند اما چیزهای زیادی وجود دارد که آن ها هنوز با آن روبرو نشده اند.
"تا حالا، به این نتیجه رسیده ام که دلم می خواهد فیلم اول را به تصوری فرای واقعیت ببرم... ما تصمیم گرفتیم که این سری فیلم ها را به صورت یک پروژه سینمایی بزرگ ببینیم که هر یک جنبه های منحصربه فرد خود را دارا هستند اما با هم یک فیلم دنباله ای واحد و کامل را می سازند."
اولین فیلم از این مجموعه در سال ۲۰۱۸ روانه پرده نقره ای می شود. سه فیلم بعدی در کریسمس سال ۲۰۲۰، ۲۰۲۲، و ۲۰۲۳ به روی پرده می آیند. 
کامرون در انتهای صحبتش در جلسه ای که با صاحبان سینما گذاشته شده بود، گفت: "بار دیگر که یکدیگر را ببینیم، در پاندورا خواهیم بود."

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟