کارگردان «فلش» این فیلم را ترک کرد

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۵/۲/۱۱ | تعداد بازدید 656

ست گراهام اسمیت، که کارگردانی فیلم «فلش» را برعهده گرفته بود به دلیل اختلاف نظر در کارهای خلاقانه با وارنر برادرز از سمت خود کناره گیری کرد. 
فیلم «فلش» به کارگردانی گراهام اسمیت اولین تجربه کارگردانی وی نیز محسوب می شد  چرا که اسمیت پیش از این نویسندگی فیلم های «غرور و تعصب و زامبی ها» و «آبراهام لینکلن: شکارچی خون آشام» را بر عهده داشته است. 
گراهام اسمیت، داستان «فلش» را هم نوشته است که بر اساس طرحی از فیل لرد و کریستوفر میلر ارائه شده بود. آغاز کننده این داستان ابرقهرمانی ازرا میلر (بری آلن) بوده است و در فیلم «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» که در باکس آفیس موفقیت چشمگیری نداشت، معرفی شد. 
وارنر برادرز زمان اکران «فلش» را ۳ ماس ۲۰۱۸ اعلام کرد بنابراین اگر بتواند به زودی کارگردان دیگری را جایگزین گراهام اسمیت کند شاید نیازی نباید تاریخ اکران را تغییر دهد. 
میلر در «لیگ عدالت- قسمت اول» به عنوان فلش ظاهر می شود که فیلمبرداری آن در این ماه به کارگردانی زک اسنایدر آغاز خواهد شد. 
شخصیت «فلش» طی دهه ۱۹۵۰ شکل گرفت؛ زمانی که یک دانشمند گروه پلیس با نام بری آلن با برخورد با مواد شیمیایی توانست سرعتی فراتر از حد داشته باشد. 
وارنر برادرز پیش از این نیز با چنین شرایطی مواجه شده بود. این اتفاق برای فیلم «واندر وومن» رخ داد و میشل مک لارن این فیلم را ترک گفت. دو روز بعد پتی جنکینز جایگزین وی شد. این فیلم قرار است ۲ ژوئن ۲۰۱۷ روانه پرده نقره ای شود. 
کارگردان فیلم فلش

ازرا میلر در نقش فلش

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟